PJK czyli producent
skrzynek na listy

PJK to Polska firma działająca od 1976 zajmująca się produkcją skrzynek na listy nadawczych i oddawczych oraz szeroki wybór MOSIĘZNYCH: klamek tradycyjnych, ograniczników drzwiowych, kołatek, klamek do drzwi zewnętrznych, cyferki i litery. Produkty firmy znane są również poza granicami kraju. Zakład zatrudnia WŁASNYCH PROJEKTANTÓW I POSIADA NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY. Firma PJK wielokrotnie wystawiała swoje produkty wystawach organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Zakład do swojej produkcji wykorzystuje surowce krajowe i sprowadzane z między innymi Austrii i Szwecji. Klienci mogą także zamówić skrzynki pocztowe według swoich indywidualnych potrzeb korzystając z pomocy projektantów firmy.

Do produkcji skrzynek na listy firma używa tylko blachy ocynkowanej, która dodatkowo jest powlekana lakierami poliestrowymi. Stosowanie lakierowania proszkowego zapewnia utwardzenie powłoki w sposób odpowiadający charakterystyce, i wpływa na wysoką odporność na korozję. Lakierowanie skrzynek odbywa się po ich dokładnym odtłuszczeniu cały proces produkcji pozwala na wystawienie przez firmę dwuletnich gwarancji na korozję. Dla klientów w ofercie są również skrzynki na listy wykonane z blachy kwasoodpornej, która jest sprowadzana do kraju od zagranicznych producentów mają one dożywotnią gwarancję.

Montaż skrzynek na listy

Firma oferuje klientom kupującym skrzynki demontaż starych zamontowanie i oznakowanie nowych skrzynek. Zakład ma własną sieć montażowo – serwisową w której są zatrudnieni profesjonalni fachowcy.

Serwis

Klienci mogą liczyć na pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostarczanie części zamiennych do skrzynek na listy. Zajmujemy się również wymianą części zamiennych oraz przeglądem i konserwacją. Firma remontuje skrzynki lokatorskie, które uległy zniszczeniu lub uszkodzeniu. W ciągłej sprzedaży są wszelkie elementy niezbędne do eksploatacji skrzynek: zamki, okienka plastikowe, klapki, zawiasy, drzwiczki i zamki. Na zamówienie klienta prowadzone jest ekspresowe dorabianie kluczy.

Usługi oferowane przez PJK

Urządzenia do odbioru przechowywania i nadawania poczty
nietypowe płyty do domofonów i wideodomofonów
gabloty informacyjne, skrzynki na listy
wyroby mosiężne typu: klamki, elementy ozdobne
gadżety reklamowe, tablice pamiątkowe
statuetki oraz: pojemniki metalowe, profile i blachy


Oferujemy państwu następujące usługi:
montażu skrzynek na listy, wykrawania
zgrzewania, polerowania, tłoczenia
kształtowania, spawania elementów stalowych
szlifowania, gratowania